دلایل نیاز تجارت شما به یک وب سایت حرفه‌ای

خانه » دلایل نیاز تجارت شما به یک وب سایت حرفه‌ای
نقش وب سایت در کسب و کار کوچک

دلایل نیاز تجارت شما به یک وب سایت حرفه‌ای

شما هم ممکن است مانند تعدادی از افراد وجود وب سایت را برای تجارت خود لازم و با اهمیت نداید و چون خودتان از کامپیوتر و شبکه‌های اجتماعی استفاده نمی‌کنید این پتانسیل را در مشتریان خود نبینید، اما من در این مقاله دلایلی را مطرح خواهم کرد که نظر شما نسبت به داشتن یک وب سایت حرفه‌ ای کاملا عوض شود، حتی اگر بیزینس شما در سطح کوچکی باشد.

وب سایت به تجارت کوچک شما اعتبار می‌دهد

روز به روز به تعداد مشتریانی که از طریق جستجو در اینترنت به دنبال محصولات و یا خدمات شما هستند، اضافه می‌شود که اگر وب سایت نداشته باشید از این قافله عقب خواهید ماند. به شما توصیه می‌کنیم که اگر یک وب سایت غیرحرفه‌ای دارید که قابلیت‌هایی مانند ریسپانسیو بودن را ندارد، دوباره از نوع آن را طراحی کنید و تصاویر مرتبط با فیلد شغلی خود که به مشتریان القا می کند که به محصول شما بسیار نیاز دارند، استفاده کنید.

یک وب سایت پول شما را ذخیره می‌کند

خیلی از کسانی که کسب‌وکار کوچکی دارند، تصور می‎کنند که هزینه داشتن یک وب سایت برای آنها بسیار زیاد است و پس داشتن این موقعیت برنمی‌آیند، اما این تصور غلط بوده و هانت تنها با 250 هزار تومان می‌تواند طراحی سایت شرکتی شما را انجام دهد. یکی از راه‌حل‌های تبلیغ کسب‌وکار شما داشتن وب سایتی است که بتوانید محصولات خود را به مشتریان معرفی کنید و سهم بزرگی از فروش بازار را به وسیله مشتری مداری بدست آورید. در تجارت خود برای جلب نظر مشتریانی که قبل از خرید هر محصول به دنبال بدست آوردن اطلاعات آن محصول در اینترنت هستند، هم باشید. یکی دیگر از دلایلی که داشتن سایت به شما کمک می‌کند تا در هزینه‌های خود صرفه‌جویی نمایید، کم شدن هزینه‌های تبلیغات است. همانطور که می‌دانید، جراید با گرفتن هزینه‌‌های بالایی که چندان هم خروجی ندارد تبلیغ شما را منتشر می‌کنند، اما با داشتن یک وب سایت این هزینه‌ها به حداقل خواهد رسید.

داشتن وب سایت کمک می‌کند تا مشتریان خود را آگاه کنید

تصور کنید وب سایت شما یک جزوه و یا کاتالوگ است. از طریق طراحی سایت شرکتی به راحتی می‌توانید اطلاعات کاملی بدون این که بخواهید کاتالوگی را چاپ کنید، در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهید و مزیت دیگر آن این است که کاتالوگ چاپ شده قابلیت به روزرسانی و تغییر ندارد، اما تمامی قسمت‌های سایت قابلیت بروزرسانی و تغییر دارند. همچنین می‌توانید ب انتشار اخبار به روز در حوزه کاری خود بپردازید و مشتریان خود را آگاه کنید و راه حلی پیش پای آنها بگذارید تا آنها را با شما بتوانند مقایسه کنند.

همیشه در دسترس بودن

یک وب سایت برای یک بنگاه تجاری به مانند مغازه‌ای است که هیچ موقع از زمان تعطیل نیست و در زمان‌های خارج از ساعت کاری نیز مشتریان می‌توانند با خدمات و محصولات شما آشنا شوند.

گسترده کردن تجارت از طریق وب سایت

با طراحی وب سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت آژانس مسافرتی می‌توانید کار خود را گسترده‌تر کنید و به دیگر شهرها و یا کشورهای دیگر محصول خود را ارائه دهید. اما اگر فکر می‌کنید که این کار شدنی نیست باید بگویم که در حال حاضر در ایران، خودرو و یا املاک به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد.

وبسایت نمایشگاهی از کاهای شما

مهم نیست به چه کاری مشغول هستید با سفارش طراحی سایت پزشکی، شخصی و یا شرکتی، می‌توانید محصولاتی که قادر به تولید آن هستید را به نمایش بگذارید. مشتریان با دیدن نمونه کارهای شما و یا نظراتی که کاربران به کار شما داده‌اند به این باور خواهند رسید که در کار خود حرفه‌ای هستید و می‌توانید آنها را کمک کنید.

صرفه‌جویی در زمان با داشتن وب سایت

دادن اطلاعات به مشتریان در مورد محصول زمان می‌برد، حال این که ممکن است این اطلاع رسانی از طریق تلفن، کاتالوگ، ایمیل و یا رودرور باشد. این درحالی است که با داشن یک وب سایت آنلاین می‌توانید اطلاعات بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهید و خود را حرفه‌ای تر نشان بدهید.
برابری زمان و پول

ارائه خدمات بهتر به مشتریان با وبسایت

شاید شما محصولاتی را به فروش می‌رسانید که سازگار با محیط زیست هستند و یا یک حسابدار یا وکیلی باشید که دوست دارید در این زمینه دیگران را راهنمایی کنید. هانت با طراحی سایت گردشگری و یا هر سایتی که شما برای ارائه خدمات به مشتریان نیاز دارید، شما را در این راستا کمک خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *