×

طراحی سایت پزشکی
0 نویسنده:

طراحی وب سایت پزشکی فرصتی برای پزشکان عزیز است تا با انتشار مقالات پزشکی مرتبط با حوزه کاری خود به دو هدف دست یابند، اول این که  به رسالت خود که بالا بردن سطح سلامتی جامعه است، عمل کنند و دوم این که بیماران را برای مدوا به مطب‌های خود جذب کنند.

تقریبا می‌توان گفت امروزه هر کسب و کاری برای معرفی خود به شبکه های اجتماعی و وب سایت نیاز دارد. داشتن وب سایت برای هر کسب و کاری برای تبلیغات و معرفی در اینترنت لازم و ضروری بوده که ممکن است این کسب و کار شرکت، سازمان و یا شخص باشد .

با گسترش روز به روز استفاده از اینترنت داشتن وب سایت امری ضروری است. یکی از مشاغل با اهمیت  که به سلامتی جامعه تاثیر بسزایی دارد، پزشکی است و تعداد کسانی که به دنبال آشنایی با انواع بیماری‌ها و روش‌های درمانی هستند، زیاد است. چه بسا یک وب سایت پزشکی می‌تواند مانند یک کتاب پزشکی به بیماران کمک کند.
طراحی سایت ویژه پزشکان می‌تواند راه‌حلی برای پزشکان باشد تا با بیماران خود تعامل برقرار کنند و به آنها کمک کنند. یک سایت پزشکی می‌تواند دارای امکاناتی مانند معرفی پزشک، اخبار و مقالات پزشکی، مدیریت دیدگاه‌ها، سوالات متداول و ده‌ها امکانات دیگر باشد.

پزشکان با انتشار اخبار و مقالات پزشکی، محبوبیت سایت خود را بالا برده و در نتایج موتورهای جستجو مقالات آنها دیده می‌شود. پزشکان در قسمت معرفی وب سایت می‌توانند به معرفی مدرک و تخصص خود، ساعات کاری کلینیک و مطب، قرار دادن رزومه و گواهینامه و افتخارات بپردازند. طراحی سایت بسته به درخواست پزشک می‌تواند امکانات بیشتری نیز داشته باشد.

طراحی سایت پزشکی می‌تواند کمک شایانی به پزشکان روان‌شناس، زیبایی، متخصص مغز و اعصاب، پزشکان عمومی، پزشک متخصص قلب و عروق، پزشکان کودک و یا حتی پرستاران کمک کند.
طراحی وب سایت پزشکی
وب سایت‌های پزشکی طراحی شده توسط هانت برای پزشکان دارای ویژگی‌های زیر است:

  • طراحی کاملا ریسپانسیو (ریسپانسیو به معنای واکنش‌گرا است. به این معنا که طراحی وب سایت به گونه ای است که در صفحات مختلف و ابزارهای متفاوت سایت به درستی نمایش داده خواهد شد، به عنوان مثال زمانی که شما از طریق گوشی یا تبلت سایت را تماشا می کنید ساختار ظاهری سایت به گونه ای تغییر پیدا می کند که قابلیت پیمایش سایت در این ابزارها به راحتی فراهم گردد.)
  • منوها و مطالب مهم به راحتی قابل دسترس باشند
  • طراحی سبک و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو
  • مدیریت اخبار و مقالات
  • مدیریت دیدگاه‌ها
  • صفحه درباره ما برای درج تخصص‌ها و تجربیات پزشکان
  • صفحه تماس با ما برای اطلاعات تماسی و ارسال پیام کاربران به پزشک
  • امکان ایجاد و مدریت جداول
  • مدیریت فایل‌های دانلودی
طراحی سایت پزشکی
5 (100%) 7 votes