×

طراحی سایت گردشگری
0 نویسنده:

طراحی سایت گردشگری و یا طراحی وب سایت آژانس مسافرتی به صاحبان آژانس‌ مسافرتی و یا حتی علاقه‌مندان به سفر کمک می‌کند تا بتوانند علایق و یا تجربه‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. آژانس‌های مسافرتی می‌توانند قبل از سفر گردشگران، با معرفی جاذبه‌های مقصد و یا یک برنامه سفر کامل، خیال مسافر را از همه نظر راحت کنند و هم در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنند.

طراحی سایت گردشگری به صورت حرفه‌ای به راه‌حلی عالی برای جذب گردشگران بوده چون قابلیت‌هایی مانند ایجاد تور  و قسمتی برای انتشار اخبار و مقالات گردشگری دارد،

بخش بهترین مقصدهای گردشگری

قسمتی با عنوان بهترین مقصدها نیز بر روی صفحه اصلی در نطر گرفته شده است، که به آژانس‌های مسافرتی این فرصت را می‌دهد تا بهترین مقاصدی که آژانس بهتر به گردشگران می‌تواند خدمات ارائه دهد، معرفی کند.
بهترین مقاصد گردشگری

بخش آخرین تورها

در این قسمت در یک لیست چهار عددی آخرین تورهای ایجاد شده در وب سایت نمایش داده می‌شود. این قسمت کاملا داینامیک بوده و مدیریت آسانی دارد که بعد از طراحی سایت به ادمین سایت طرز ایجاد تور به طور کامل آموزش داده خواهد شد. این بخش دارای قسمتهایی برای توضیحات کاملی از تور، درج تصویر، قیمت تور، جدول قیمت هتل‌ها، دانلود فایل پکیج و تاریخ تور است. آخرین تورها

بخش اخبار و مقالات گردشگری

طراحی سایت توسط هانت می‌تواند راه‌حلی عالی برای به اشتراک گذاشتن ایده‌های سفر است. در این بخش می‌توانید به انتشار مقالات آموزشی گردشگری، معرفی جاذبه‌های گردشگری و یا درج اخبار به روز گردشگری بپردازید و با این کار به گردشگران این حس القا کنید که به آنها با طراحی وب سایت آژانس مسافرتی توجه دارید و جدا از بحث مالی، قصد کمک نیز دارید.
یکی از ویژگی‌های اصلی سایت طراحی شده، طراحی ریسپانسیو آن است. ریسپانسیو بودن به این معنا است که ظاهر وب سایت شما براساس اندازه صفحه نمایش دستگاه، تغییر می‌کند و به اصطلاح اسکرول افقی نمی‌گیرد. به این نکته نیز توجه نمایید که طبق آماری که به تازگی از طرف گوگل منتشر شده است بیش از 60 درصد جستجوها از طریق دستگاه‌های موبایل صورت گرفته و ریسپانسو بودن طراحی سایت گردشگری به امری ضروری مبدل می‌کند.

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی از نوع هانت، تمام نیازهای یک آژانس مسافرتی را برای معرفی خدمات به مشتریان، برطرف نموده است. هانت با بررسی نیازهای هر شغل و حرفه‌ای وب سایتی بهینه‌سازی شده، حرفه‌ای اما ارزان طراحی می‌کند.

امکانات سایت آژانس مسافرتی

  • طراحی کاملا ریسپانسیو، مدیریت آسان و بهینه سازی شده برای وب سایت های گردشگری
  • طراحی سایت براساس اصول سئو
  • امکان ایجاد و مدیریت تور
  • امکان ایجاد و مدیریت اخبار و مقالات
  • مدیریت فایل های دانلودی
  • ایجاد و ویرایش جدول
  • مدیریت دیدگاه ها
  • پشتیبانی سه ماهه رایگان (شامل طراحی مجدد قالب و تولید محتوا نمی شود)
  • برای اطلاع از هزینه و مشاروه از طریق تلگرام اقدام کنید.
طراحی سایت گردشگری
5 (100%) 5 votes