اهمیت رنگ در طراحی سایت

خانه » اهمیت رنگ در طراحی سایت
انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت

اهمیت رنگ در طراحی سایت

انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت یکی از مهمترین کارهایی است که یک طراح باید به آن توجه کند. ترکیب رنگ مناسب می تواند نشان بدهد که تا چه حد از رقیبان خود بهتر هستید. برای انتخاب رنگ حتی باید نوع حرفه خود را نیز مد نظر قرار بدهید. به طور حتم انتخاب رنگ در طراحی سایت، طراحی لوگو، دکوراسیون منزل و یا حتی محل کار و برندینگ نیز کاربرد دارد. برای انتخاب رنگ گزینه‌های زیادی خواهید داشت چرا که انتخاب رنگ مناسب می‌تواند به پیشرفت شما کمک کند. با مطالعه مقالات آموزش طراحی سایت می‌توانید اطلاعات مفیدی در مورد این حوزه کسب کنید.
تعیین رنگ بندی سایت در اولین مرحله انتخاب یک رنگ اصلی به عنوان پایه رنگهای شما است. مطمئنا در نگاه اول گزینه های زیادی نخواهید داشت، اما می‌توان با دقت بیشتر به گزینه های بیشتری رسید، به طور مثال رنگ آبی خود شامل رنگ های آبی متفاوتی خواهد بود، از آبی آسمانی و لاجوردی گرفته تا نقره آبی، همگی آبی هستند و هر کدام حال و هوای متفاوتی دارند. ضمن این که ما معمولا برای برندینگ به دو یا چند رنگ نیاز داریم که بتواند تمام نیاز های ما را بر طرف کند. اینجا دقیقا محل مناسب برای اشتباه بزرگ است. چگونه از رنگ پایه به ترکیب رنگ متفاوتی برسیم.

راه حل‌های زیادی برای انتخاب رنگ مناسب برای طراحی سایت وجود دارد، مانند مشاوره با یک طراح گرافیک و یا استفاده از ترکیب رنگ های معمول مانند رنگ آبی با رنگ سفید و یا زرد با قرمز، اما این راه ها نمی تواند تفاوت های چشمگیری برای شما ایجاد نماید. باید هارمونی را در رنگها را در طراحی سایت خود رعایت کنید. یکی از راه‌حل‌هایی که می‌تواند به شما در انتخاب رنگ مناسب در طراحی سایت کمک کند، نگاه موشکافانه به طبیعت است، که چگونه رنگهایی زیبا با هم ترکیب شده‌اند و یک اثر زیبا را خلق کرده‌اند.

در بخش آموزش طراحی سایت هانت می‌توانید اطلاعات خوبی در مورد این حوزه کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *