impressions چیست؟

خانه » impressions چیست؟
impression چیست

impressions چیست؟

در صفحه اصلی گوگل و بخش performance آن 4 معیار مهم سئو به عنوان های کلیک، تعداد جستجو (Impressions)، نرخ کلیک (CTR) و جایگاه وجود دارد که در این مقاله به شما impressions خواهیم پرداخت.

impressions تعداد ip های مختلف است که در موتور جستجوی گوگل به دنبال یک کلمه خاص هستند. عدد نمایش داده شده در ستون impression کاملا با ستون جایگاه وب سایت شما در آن کلمه منطبق است.

به شما توصیعه می کنم این مقاله رو هم بخونید:

نرخ پرش

یک مثال واقعی:

تصویر زیر را مشاهده نمایید. جایگاه وب سایت هانت برای کلمه کلیدی “آموزش لاراول 6” به صورت میانگین 3.2 بوده و عدد impression برای این صفحه یعنی صفحه اول 21 می باشد. اگر وب سایت هانت جایگاهی در صفحه دوم داشت عدد نمایش داده شده برای impression تعداد نشت هایی است که وارد صفحه دوم جستجو شده اند.

 

آموزش impression

کاربرد impression چیست؟

از عددی که impression برای تعداد نشست هایی که وارد صفحه ای شده اند که وبسایت شما هم در آن قرار دارد، می توان به ارزش آن کلمه کلیدی پی برد. هر چه قدر تعداد ایمپرشن یک کلمه بیشتر باشد بیشتر ارزش دارد که بر روی بهینه سازی آن وقت بگذارید.

در بخش آموزش رایگان سئو می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این حوزه کسسب کنید. همچنین می توانید در دوره سئو هانت شرکت کنید و به صورت پایه ای و حرفه ای با علم سئو آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *