تدریس خصوصی سئو

در طی چند سال گذشته، سئو (SEO) به یک کلمه کلیدی مهم تبیل شده است. اما چرا به عنوان یک توسعه دهنده وب، طراح، بازاریاب، مدیر فروش، فروشنده و یا مدیر هر وب سایتی به خود زحمت یادگرفتن سو را بدهم؟

البته به این فکر کنید که دانستن بهترین روش بهینه سازی وب سایت می تواند مزایای زیادی داشته باشد به عنوان مثال کاری انجام بدهید که باعث افزایش بازدید وب سایت شود و یا این که مشتریان را به سمت صفحه محصولات هدایت کنید.

سئو چیست؟

سئو (SEO)  مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است. در واقع سئو راهی برای دسترسی به ترافیک رایگان به وب سایت شما است. (برخلاف استفاده از AdWords که یک روش تبلیغاتی موتور جستجوی گوگل با روش پرداخت به ازای هر کلیک).

چرا سئو مهم است؟

در ماه به طور میانگین 12 میلیارد جستجو انجام می گیرد. فرض کنید به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در مورد سئو، هیچ کدام از صفحات سایت شما در موتور جستجوی گوگل قابل نمایش نباشد. اگر سئو را یادبگیرید می توانید از این حجم بزرگ از ترافیک برای معرفی محصولات و فروش بهتر کمک بگیرید. تدریس خصوصی سئو یک راه حل عالی و مطمئن برای یادگیری سئو است.

بهزاد ازند مدرس سئو و مدیر وب سایت هانت تا به حال توانسته است نزدیک به 3000 کلمه کلیدی مختلف از صنایع مختلف را به سمت صفحه اول گوگل هدایت کند.

موتورهای جستجو چگونه کار می کنند؟

تقریبا می توان گفت تفاوت موفقیت و عدم موفقیت در هر نوع سرمایه گذاری در بازاریابی به موفقیت شما در اینترنت بستگی دارد. برای این که محصول و یا خدمات شما در یک رقابت اینترنتی بزرگ در بین بالاترین نتایج موتور جستجو قرار بگیرد، باید بدانید که موتور جستجو چگونه کار می کند. در جلسات تدریس خصوصی هانت کاملا با نحوه کار موتور جستجوی گوگل آشنا خواهید شد.

در دسترس بودن وب سایت شما

اگر وب سایت هم داشته باشید بدون سئو ممکن است کاربران نتوانند وب سایت، محصولات و خدمات شما را در اینترنت پیدا کنند. بنابراین با استفاده از اصول باید کاری کنید که وب سایت شما شانس بیشتری برای دیده شدن داشته باشد.

ایستادگی در مقابل رقبا

نوع و ماهیت محصولی که قصد فروش آن را دارید مهم نیست، باید این را بدانید که بدون داشتن یک وب سایت بهینه سازی شده همیشه یک قدم از رقبای خود عقب هستید. تدریس خصوصی سئو یک راه حل مناسب برای یادگیری seo است.

سئو یک سرمایه گذاری بلند مدت است

یادگیری سئو در هزینه های تبلیغاتی شما صرفه جویی می کند. شما به راحتی می توانید علاوه بر مدیریت سایت بر روی سئو آن نیز کار کنید. با یک روز یا دو روز کار کردن بر روی وب سایت، سایت شما نتایج بهتری کسب نمی کند. برای کسب نتایج بهتر در موتور جستجوی گوگل نیاز به صرف وقت و دقت بیشتری دارید. اما اگر بتوانید در کلمات کلیدی بهتری

کسب درآمد بیشتر با سئو

سئو خوب ترافیک بیشتری به شما می دهد. درک نحوه کارکرد آن و سپس استفاده از آن به این معنی است که شما فقط ترافیک بیشتری کسب نخواهید کرد، بلکه فروش بهتری خواهید داشت.

ارزشمندتر شدن کسب و کار شما

هرچه در سئو سایت بهتر باشد، ارزش کسب و کار شما شما نیز افزایش پیدا می کند.

کسب و کاری کارآمد بسازید

دیگر نیازی نیست کارمندان شما وقت زیادی را برای مشتریان حضوری و یا تلفنی بگذارند. چرا که با استفاه از اصولی در کلاس های آموزش حضوری سئو یاد گرفته اید سایتی خواهید داشت که مشتری از طریق آن می تواند به تمام سوالات خود پاسخ بدهد.

برای رشد بیشتر به سئو نیاز دارید

SEO به طور طبیعی باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود. افزایش ترافیک (بازدید کننده) وب سایت منجر به فروش بیشتر محصولات شما می شود.

رهبر صنعت خود شوید

بدون شک می توان گفت اولین نتیجه موتور جستجو برای صنعتی که در ان فعالیت دارید، رهبر صنعت شماست. با اول بودن شما می توانید قیمت بازار را مشخص کنید. اول بودن یعنی اعتماد بیشتر، ترافیک بیشتر، فروش بیشتر و تبدیل شدن به یک مرجع.

هزینه هر جلسه آموزش سئو به صورت ساعتی محاسبه شده و برای هر ساعت 100 هزار تومان است. جلسات عملی بوده و بر روی سایت های خود شما انجام می شود. در صورت استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایرادات سایت شما در حضور شما و در طی جلسات برطرف خواهد شد. تدریس خصوصی سئو در 5 جلسه دو ساعته برگزار می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تدریس خصوصی سئو هانت با شماره های زیر تماس بگیرید:

  • 09912019071
  • 0938279922
چرا سئو

چگونه سئو می تواند به رشد فروش شما کمک کند؟ بهینه سازی سایت د سال های اخیر چه تغییراتی داشته است.

سئو داخلی

آغاز هر فرایند بهینه سازی سایت از خود وب سایت آغاز می شود. باید تمام معیارهای سئو داخلی (On-Page) را رعایت کنید.

ابزارهای سئو

Google Search Console و Google Analytics و ده ها ابزار کمک شما در بهینه سازی هستند.

هدف گذاری در سئو

انتخاب کلمات کلیدی مناسب و تحلیل رقبا از نیازهای اولیه بالا بردن رتبه سایت در نتایج گوگل است.

کارگاه عملی تولید محتوا

برای بهینه سازی سایت باید محتوایی تولید کنید که هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو قابل قبول باشد.

سئو خارجی

سئو خارجی (Off-Page SEO) بر روی هر کاری که در خارج از وب سایت برای معرفی آن انجام می دهید، تمرکز دارد.

سئوی منفی

با شناخت بهتر الگوریتم های گوگل مسیر حرکت به سمت بهبود جایگاه های وب سایت برای شما روشن تر خواهد شد.

سئو وردپرس

وردپرس (WORDPRESS) سیستم مدیریت محتوای محبوب در جهان امکانات کاملی برای سئو دارد.

تمام نیازهای شما برای ورود حوزه بهینه سازی ساییت به شما آموزش داده خواهد شد.
بله یکی از جلسات 3 ساعته تدریس خصوص سئو مختص سئوی وردپرس می باشد.
بله - برای اطلاع از تغییراتی بنییادی موتور جستجو و نحوه چینش نتایج بهتر است در جلسات تدریس خصوصی هانت شرکت کنید.

هزینه هر جلسه آموزش سئو به صورت ساعتی محاسبه شده و برای هر ساعت 100 هزار تومان است. جلسات عملی بوده و بر روی سایت های خود شما انجام می شود. در صورت استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس ایرادات سایت شما در حضور شما و در طی جلسات برطرف خواهد شد. تدریس خصوصی سئو در 5 جلسه دو ساعته برگزار می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه تدریس خصوصی سئو مراجعه نمایید.