×

رپورتاژ آگهی چیست و چه کاربردی دارد؟
0 نویسنده:

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری (Adevrtorial) یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای گرفتن بک لینک است و می‌تواند اثر خوبی بر افزایش رنک سایت شما داشته باشد. رپورتاژ خبری در جذب مخاطبان نیز می‌تواند اثرگذار باشد.

رپورتاژ آگهی چه تاثیری بر سئو دارد؟

نکته قابل توجهی که در این راستا وجود دارد آن است که بر خلاف دیگر روش های لینک سازی یا به نوعی گرفتن بک لینک که می بایست به صورت ماهانه یا سالانه لینک ها تمدید شوند، لینک سازی از طریق انتشار رپورتاژ آگهی بصورت همیشگی و مادام العمر بوده و به هیچ وجه از سایت های منتشر کننده حذف نخواهد گردید.
بنابراین، استفاده از این روش تبلیغاتی را می توان به عنوان یکی از کارساز ترین و موثر ترین روش های دیجیتال مارکتینگ و همچنین سئو دانست و از طریق آن، اعتبار سایت منتشر کننده رپورتاژ آگهی را به صورت همیشگی برای وب سایت خود ایجاد نمود.
از سوی دیگر، با توجه به اینکه سایت های در نظر گرفته شده برای انتشار رپورتاژ، سایت هایی پر کاربر هستند و بازدید روزانه بسیار بالایی را دارند، انتشار رپورتاژ آگهی باعث بهتر دیده شدن برندتان خواهد شد و می تواند آگاهی بسیار مناسب و خوبی از برند شما را برای بازدیدکنندگان ایجاد کند که این اتفاق، به دلیل اعتماد بازدید کننده به سایت معتبر، باعث اثر گذاری بیشتر برای شما خواهد شد.

متن مناسب برای رپورتاژ آگهی

یکی از اشتباهات رایج ارائه رپورتاژ متن تکراری است. خوب می دانید که متن های تکراری به عنوان کپی شناسایی شده و اثر بازدهی خود را بر سئو از دست خواهند داد. در بخش آموزش سئو هانت می‌توانید بیشتر با این حوزه آشنا شوید.

مزایای رپورتاژ آگهی

  • انتشار رپورتاژ آگهی بصورت یک خبر جدید، باعث اعتماد بیشتر مخاطبان شده و باعث جذب آنان می‌شود.
  • رپورتاژ قابلیت انتشار در سایت خبرگزاری ها و همچنین، سایت های تخصصی پر بازدید را دارد.
  • صفحه مربوط به رپورتاژ بصورت دائم و همیشگی در سایت های معتبر قرار گرفته و پاک نمی‌شود.
  • مناسب ترین استراتژی جهت سئو و لینک سازی به صورت طبیعی و مورد تایید موتور جستجو گوگل

وب سایت مناسب برای رپورتاژ

اولین نکته و مهمترین نکته برای سفارش رپورتاژ، انتخاب سابت مناسب برای این کار است. بهترین سایت برای رپورتاژ که می‌تواند بر روی سئو سایت شما اثرگذار باشد، مرتبط بودن آن با حوضه فعالیت شما است.

وب سایت هانت برای رپورتاژ چه حوضه‌هایی مناسب است ؟

وب سایت هانت برای رپورتاژ تمام حوزه‌های مرتبط با فناوری اطلاعات و دیجیتال مانند خرید و فروش لوازم دیجیتالی، آموزش‌های مرتبط با حوزه IT و محصولات مرتبط با شبکه‌های اجتماعی و یا حتی معرفی وب سایت شما مناسب است. برای سفارش و اطلاع از قیمت رپورتاژ آگهی می‌توانید از طریق تلگرام اقدام کنید.

رپورتاژ آگهی چیست و چه کاربردی دارد؟
4.6 (91.43%) 14 votes