sumsung-ahead رقیب گوکل گلس

خانه » sumsung-ahead رقیب گوکل گلس

سامسونگ پتنت Samsung Ahead رقیب گوگل گلس را ثبت کرد. این عینک که طراحی زیبایی هم دارد، مانند گوگل گلس، قابلیت ارتباط با اینترنت به صورت وای-فای (وای فای 802.11b/g) را داراست. همچنین با اتصال به تلفن‌های هوشمند می‌توان از اینترنت 3G و 4G آن‌ها بر روی عینک گوگل استفاده کرد. امکان استفاده از فناوری بلوتوث نیز در این عینک فراهم است.

رخی از پتنت‌هایی که سامسونگ ثبت کرده بود از چندین سال قبل لو رفته‌اند و اشاره‌ به محصولی به نام Gear Glass دارند. پیش از این حتی شایعه شده بود که گیر گلس قرار است در کنار گلکسی نوت ۴ معرفی شود که واضح است چنین اتفاقی نیفتاد.

سامسونگ حالا در تلاش است تا محصول جدید خود را با برند تجاری جدید و با نام Samsung Ahead ثبت کند و رسما رقیبی برای گوگل گلس را معرفی کند.

شرکت کره‌ای علامت تجاری جدیدی را ثبت کرده که هنوز به صورت رسمی معرفی نشده اما Ahead خوانده می‌شود. این پتنت همراه با یک لوگوی جدید است که شمایل یک کامپیوتر پوشیدنی نیز روی آن نقش بسته است.

در جزییات پتنتی که برای این محصول ثبت شده، مشخص است که این دستگاه می‌تواند سیستم عامل را روی دستگاه‌های الکترونیکی دیجیتالی اجرا کند، ماژول نمایشگر الکترونیکی دارد و از عملکرد MP3 پشتیبانی می‌کند.

با اینکه علامت تجاری این محصول به ثبت رسیده اما هنوز مشخص نیست که این دستگاه چه زمانی معرفی و به بازار عرضه خواهد شد.