کسب درآمد از طریق لینک کوتاه
نویسنده: بهزاد ازند

کسب درآمد از طریق لینک کوتاه

راه های مختلفی برای کسب درآمد از اینترنت وجود دارد. یکی از این راه ها کوتاه کرن لینک و اشتراک آن در شبکه های اجتماعی برای کسب درآمد بیشتر است. اگر در طول روز وقت زیادی را صرف چک کردن پیج های خود می کنید، بهتر است درآمدی هم کسب کنید.

کوتاه کردن لینک یکی از راه‎های کسب درآمد حتی برای کسانیست که صاحب سایت یا وبلاگ نیستند چون می‌توان لینک‌های کوتاه شده را در شبکه‌های اجتماعی، فروم‌ها و سایر سایت‌های کاربر محور منتشر نمود.

با کلیک بر روی عکس زیر می تونید وارد سایت shorte.st بشید و کسب درآمد خود را آغاز کنید. کمترین درخواست پرداختی 5 دلار بوده و پرداخت آن هم به حساب های وب‌مانی – پی‌پال – Payoneer صورت می گیرد.

 

سایت shortest به ازای هر 1000 کاربری که روی لینک کوتاه شده کلیک نمایند، مبلغ خاصی را به عنوان درآمد به حساب کاربری شما اضافه می‌کند. نرخ 1000 کلیک روی لینک برای آی پی کشورهای مختلف، متفاوت است. برفرض مثال برای آمریکا به ازای هر 1000 کلیک بطور متوسط بیش از 10 دلار پرداخت می‌کند.

یا برای ایران این مبلغ در حال حاضر چیزی بیشتر از 1 دلار است. این نرخ ممکن است مدتی بعد تغییر کند، بنابراین بعد از عضویت نرخ هر 1000 کلیک را در بخش payout rates بررسی نمایید.

در ضمن برای نقد کردن پول خود هم می توانید از وب سایت payment24 اقدام کنید.

چرا از روش کوتاه کردن لینک برای کسب درآمد استفاده کنیم؟

شما یکبار لینکی را کوتاه می‌کنید و در سایت‌ها و وبلاگ‌ها و شبکه‌های اجتماعی مختلف پست می‌کنید. روی آن لینک ممکن است ده‌ها، صدها و شاید هزاران نفر کلیک کنند. این شما نبوده‌اید که کل زحمت کلیک کردن را کشیده‌اید (مانند سایت‌های PTC یا سایت‌های سورفینگ) بلکه درآمد شما از طریق تعداد زیادی از افراد کسب شده است.

همچنین شما می‌توانید بی‌نهایت لینک کوتاه نمایید و آنرا در معرض دید و کلیک شدن توسط صدها و هزاران نفر قرار بدهید!

شما فقط یکبار انرژی و زمان صرف می‌کنید و لینک‌هایی پرطرفدار را در سایت‌ها و وبلاگ‌ها به اشتراک می‌گذارید. بعد از آن، این سایر افراد هستند که با کلیک روی لینک‌های پرطرفدار شما، برایتان درآمد ایجاد می‌کنند.

ما را از دیدگاه خود با خبر سازید