سئو سایت پزشکی
طراحی سایت ریسپانسیو
واکنش گرا
سریع
سرعت لود شدن برای سئو مهمه!
هماهنگ با حوزه فعالیت شما
طراحی اختصاصی

سئو سایت پزشکی

یکی از راه هایی که می توان از طریق آن بیماران را برای مدوا به کلینیک خود جذب کنید‌‌، بهینه سایت پزشکی است.

مزایای بهینه سازی وبسایت پزشکی

اولین و مهمترین مزیت سئو برای هر کسب و کاری افزایش فروش است. در حال حاضر تمام کاربران.اینترنت قبل از هر اقدامی در مورد خدماتی که به دنبال ان هستند تحقیق و بررسی می کنند. بنابراین هر کسب و کاری فرقی هم نمی کند چه باشد  باید به صورت پررنگی در موتور جستجوی گوگل داشته باشد. هر چه حضور پر رنگی در نتایج موتورهای جستجو داشته  باشید برند شما به سر زبان ها افتاده و هیچ کسی توان رقابت با شما را نخواهد داشت.

وب سایت پزشکی با ارائه محتوایی با کیفیت و آموزنده به راحتی کاربران را برای مراجعه حضوری به کلینیک آماده کرده و حس اعتماد در آنها به وجود می آورد.

بخش مقالات تخصصی وب سایت بهترین محل برای پاسخ دادن به سوالاتی است که ممکن است که بیماران حوزه تخصص شما داشته باشند.

اما چطور کاربران وب سایت پزشکی ما را پیدا کنند؟

اینجاست که با استفاده از علم سئو می تواند به افزایش درآمد و شناخته شما در فضای مجازی کمک می کند.

سئو چیست؟

سئو یا همان بهینه سازی سایت کاری است که یک متخصص سئو بین مدت زمان8 تا 14 ماه روی وب سایت کلینیک شما انجام می دهد ـ باعث می شود که در مهمترین کلمات کلیدی حوزه کاری شما در بین 10 نتیجه اولی قرار بگیرد که موتور جستجوی گوگل برای پاسخ به کاربر نمایش می دهد.

کلمات کلیدی چیست؟

کلمات کلیدی همان عبارت مرتبط با حوزه کاری شما هستند که کاربران در موتور جستجوی گوگل به دنبال ان هستندـ با یک مثال واقعی این مسئله را برای شما روشن تر می کنم. فرض کنید شما صاحب یکی کلینیک گوش، حلق و بینی هستید و یک بیمار که مشکل شنوایی دارد زمانی می تواند شما را از طریق موتور جستجوی گوگل پیدا کند که سایت پزشکی شما در بین ده نتیجه اول عبارت های “متخصص گوش”،”کلینیک گوش” و یا عبارت “تجویز سمعک” باشد. اینجاست که کاربر بعد از ورود به سایت بهینه سازی شما، کار مداوای خود را به کلینیک شما می سپارد.

کلمات کلیدی حوزه کاری ما چه هستند؟

وب سایت هانت در هنگام قرارداد سئو لیست کامل کلمات کلیدی حوزه کاری شما را آماده کرده و در اختیار شما قرار می دهد.

مزایای سئو سایت پزشکی توسط هانت چیست؟

بهزاد ازند مدرس سئو و مدیر وب سایت هانت تجربه کافی در حوزه بهینه سازی سایت های صنایع را به خصوص پزشکی داشته و به راحتی می تواند به کسب و کار شما کمک کند. هانت جدا از بهینه سازی براساس کلمات کلیدی بر روی کل سایت شما کار کرده و پشتیبانی آن را نیز بر عهده دارد.

هزینه سئو سایت پزشکی

هزینه سئو سایت پزشکی با توجه به حجم رقابت در کلمات کلیدی وبسایت شما سنجیده می شود و هزینه ای بین 4 میلیون تومان در ماه تا 10 میلیون تومان در ماه است. سئو سایت پزشکی یک سرمایه گذاری بلند مدت برای کسب درامدی چند صد میلیونی در ماه است.

آیا خود شما می توانید سئو سایت پزشکی را انجام بدهید؟

هانت با تدریس خصوصی سئو و برگزاری کارگاه سئو این علم را از ابتدا تا انتها به شما آموزش می دهد. شما می توانید از وقت ازاد کارکنان خود استفاده کرده و از آنها بخواهید تا در وقت آزاد خود روی بهینه سازی سایت کار کنند. در این صورت با یک همکاری جمعی به رشد کسب و کار خود کمک کنید.


 


موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

برخی از خدمات هانت