دوره جامع سئو ۲۰۲۱

سئو یکی از شغل های پردرآمد ایران و جهان است. به دلیل نیاز به نمایش نتایج وب سایت در صفحه اول گوگل برای هر کسب و کاری، شرکت ها نیاز به یک سئوکار برای بهبود نتایج و افزایش بازدید وب سایت دارند.

متخصص سئو کیست؟

متخصص سئو شخصی است که با رعایت استاندارهای سئو و تحلیل بررسی جایگاه ها به رشد جایگاه وب سایت در نتایج موتور جستجوی گوگل و افزایش بازدید وب سایت کمک می کند. افزایش بازدید وب سایت و گردش در داخل محصولات سایت منجر به فروش محصولات شما می گردد. متخصص سئو این حرفه و تجربه را با شرکت در دوره سئو هانت به صورت کاملا عملی و حرفه ای بدست می آورد. کارگاه سئو هانت در کلاس های 6 تا 8 نفره برگزار می گردد.

درآمد متخصص سئو

متخصص سئو می تواند به صورت پروژه ای چند پروژه را همزمان اجرا کرده و درامد ماهیانه خود را به 50 میلیون تومان در ماه نیز برساند. همچنین متخصص سئو می تواند کار بهینه سازی وب سایت یک شرکت را نیز بر عهده بگیرد و یک درآمد ماهیانه ثابت بالای 10 میلیون تومان داشته باشد. درآمد سئوکار بسته به توانمندی هایی که دارد متغیر باشد. متخصص سئو با شناخت خوبی که می تواند از مشتریان حوزه های کاری مختلف بدست بیاورد بهترین راه حل ها را برای افزایش فروش بیشتر محصولات برای مدیران کسب و کارها دارد.

چرا در دوره سئو شرکت کنم

دوره سئو (search engine optimization) از مفاهیم پایه ای این حوزه آغاز شده و به صورت پیشرفته و حرفه ای به جایی خواهد رسید که شما به عنوان یک وب مستر، سئو سایت خود را بر عهده گرفته و رشد آن را مشاهده نمایید. محتوای دوره آموزش سئو شامل مفاهیم و ترفندهایی است که در کمتر دوره سئو و یا کتابی مشابه آن را مشاهده خواهید کرد. برای تبدیل شدن به یک وب مستر حرفه ای با دوره سئو 2020 همراه شوید.

هزینه دوره سئو

شما با شرکت دوره SEO به یکی از حرفه ای ترین متخصصین سئو در ایران تبدیل شده می توانید به صورت یک حرفه ای وارد بازار کار ایران و یا حتی جهان شوید. از شاگردان بهزاد ازند مدرس دوره در کشورهای مالزی و آلمان مشغول به کار در حوزه بهینه سازی سایت هستند. در دوره سئو تمام نیازهای شما برای ورود به بازار کار سئو برآورده خواهد شد.

هزینه دوره سئو 18 ساعته در جلسات 2 ساعته، 5 میلیون تومان است. با کمترین هزینه شما می توانید به یک سئوکار حرفه ای تبدیل شوید. این دوره کاملا مخصوص شاغلین طراحی شده و زمان برگزاری کلاس ها در روزهای جمعه و پنج شنبه است. شرکت در دوره سئو هانت یک سرمایه گذاری برای کسب درآمد چند صد میلیونی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان و مکان برگزاری دوره سئو با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

  • 09912019071
  • 09386279922 (واتساپ و تلگرام)
چرا سئو

چگونه سئو می تواند به رشد فروش شما کمک کند؟ بهینه سازی سایت د سال های اخیر چه تغییراتی داشته است.

سئو داخلی

آغاز بهینه سازی سایت از خود وب سایت آغاز می شود. باید تمام معیارهای سئو داخلی (On-Page) را رعایت شود.

ابزارهای سئو

Google Search Console و Google Analytics و ده ها ابزار کمک شما در بهینه سازی هستند.

هدف گذاری در سئو

انتخاب کلمات کلیدی مناسب و تحلیل رقبا از نیازهای اولیه بالا بردن رتبه سایت در نتایج گوگل است.

کارگاه عملی تولید محتوا

برای بهینه سازی سایت باید محتوایی تولید کنید که هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو قابل قبول باشد.

سئو خارجی

سئو خارجی (Off-Page SEO) بر روی هر کاری که در خارج از وب سایت برای معرفی آن انجام می دهید، تمرکز دارد.

سئوی منفی

با شناخت بهتر الگوریتم های گوگل مسیر حرکت به سمت بهبود جایگاه های وب سایت برای شما روشن تر خواهد شد.

سئو وردپرس

وردپرس (WORDPRESS) سیستم مدیریت محتوای محبوب در جهان امکانات کاملی برای سئو دارد.

برای یادگیری هر چه بیشتر سئو بهتر است با زبان های زیر آشنا باشید:
فرقی نمی کند زبان برنامه نویسی و یا سیستم مدیریت محتوای وب سایت شما چه باشد. در دوره جامع سئو 2020 با اصولی آشنا خواهید شد که به رشد وب سایت شما در نتایج موتور جستجوی گوگل و افزایش بازدید محصولات کمک می کند.
به علت به روزرسانی الگوریتم های گوگل، در سئو 2020 المان هایی بر روی سئو تاثیر گذار هستند که در گذشته تاثیری بر آن نداشته اند. در دوره جامع سئو 2020 سعی شده است تا جدیدترین تغییرات الگوریتم و بهترین راه حل ها برای بهبود نتایج معرفی شود. همچنین در دوره آموزش سئو مطالبی گفته خواهد شد که در هیچ کتاب و یا دوره سئو از آنها یاد نشده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن 09912019071 با مدرس دوره بهزاد ازند تماس بگیرید.