تدریس خصوصی طراحی سایت

تدریس خصوصی طراحی سایت به دو صورت آموزش طراحی سایت با کدنویسی به صورت پایه ای تا پیشرفته و بدون کدنویسی صورت می کیرد.

تدریس خصوصی طراحی سایت اختصاصی

در جلسات آموزش طراحی سایت با کد نویسی کار طراحی سایت را از ابتدای آن یعنی یادگیری زبان های html و css آغاز کرده و کار خود را تا برنامه نویسی طراحی سایت برای سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورت اختصاصی ادامه می دهیم. تدریس خصوصی وردپرس به صورت عملی و در طی 55 ساعت آموزش داده می شود. در پایان این دوره قادر خواهید بود انواع وب سایت های شرکتی، معرفی، فروشگاهی، پزشکی، گردشگری و … را به صورت اختصاصی و از صفر طراحی کنید.

توجه: طراحی سایت بر پایه سیستم مدیریت محتوای وردپرس به صورت اختصاصی بین 10 تا 150 میلیون تومان ارزش داشته و قابل فروش می باشد.

آموزش طراحی سایت بدون کد نویسی

جلسات تدریس خصوصی طراحی سایت بر پایه وردپرس، طراحی سایت با استفاده از پیج بیلدرهای معروفی همچون المنتور (elementor)، ویژوال کمپوزر (visual composser) صورت می گیرد.

اما چرا طراحی سایت را یاد بگیرم؟

همیشه برای طراحان سایت شغل وجود دارد؟

یک طراح سایت در ایران چه به صورت کارمندی یا فریلنسری می تواند بین 10 تا 100 میلیون تومان در ماه درآمد داشته باشد. هر شرکت تازه تاسیس و یا کهنه کار برای معرفی بهتر خود به وب سایت و بهینه سازی آن نیاز دارد. پس حداقل به تعداد شرکت های جهان به حرفه طراحی سایت نیاز است.

هر جایی می توانید کار کنید

برای این که وارد حوزه کاری طراحی سایت شوید تنها چیزهایی که به آن نیاز دارید یک کامپیوتر و اینترنت است. برای کار طراحی سایت نیازی به زدن دفتر کاری وجود ندارد.

خلاقانه و سرگرم کننده است

توسعه وب این فرصت را به شما می دهد تا خلاقانه خود را در اینترنت بیان کنید. اگر ایده ای دارید، می خواهید مهارتهای وب خود را کشف نمایید، آن را امتحان کنید. توسعه و طراحی وب سایت یک تجربه سرگرم کننده و خلاقانه است. تصمیم گیری در مورد حرفه شغلی همیشه تصمیم سختی خواهد بود ، به ویژه هنگامی که شما مطمئن نیستید که پس از سرمایه گذاری در وقت و پول برای یادگیری تجارت جدید ، نتیجه چه خواهد شد. خوشبختانه، سرمایه گذاری برای طراحی وب سایت بهترین و پر سودترین روش سرمایه گذاری برای آینده است.

درآمد یک طراح سایت چه قدر است؟

برای کسب درآمد بیشتر حتی اگر کار شما چیز دیگری است می توانید به صورت فریلنسری به کار طراحی سایت بپردازید. در طی نظرسنجی که وب سایت Salary.com از نزدیک به 1800 طراح وب انجام داده می توان متوجه شد که میانگین دستمزد یک طراح وب سایت در هر ساعت در سال 2021 نزدیک به 28,94 دلار بوده. یعنی درآمد یک طراح سایت در کشورهای دیگر در حدود 52 هزار دلار در سال است. درآمد یک طراح سایت در ایران بین 12 تا 100 میلیون تومان در ماه است.

آموزش آنلاین وردپرس

در دوره بدون کدنویسی وردپرس صفر تا صد قالب نویسی سایت فروشگاهی را یاد خواهید گرفت. در این دوره به صورت عملی و کاملا پروژه محور یک سایت فروشگاهی از صفر آموزش داده می شود. در این دوره زبان ها و کتابخانه های زیر به صورت کاملا کاربردی آموزش داده می‌شود:

  • HTML
  • CSS
  • JAVASCRIPT
  • JQUERY
  • BOOTSTRAP
  • WORDPRESS
  • WOOCOMMERCE
  • خرید هاست و دامنه و انتشار سایت به صورت آنلاین

در دوره آموزش آنلاین وردپرس که به صورت تک نفره و کاملا خصوصی برگزار می‌شود به یک طراح سایت ‌حرفه‌ای تبدیل می‌شوید.

هزینه تدریس خصوصی طراحی سایت

هزینه تدریس خصوصی طراحی سایت برای هر ساعت تدریس در شهر تهران به صورت حضوری 400 هزار تومان و تدریس آنلاین طراحی سایت با 50 درصد تخفیف برای هر ساعت 200 هزار تومان می باشد.

هانت علاوه بر تدریس خصوصی وردپرس، جلسات تدریس خصوصی سئو نیز به صورت حضوری برگزار می کند. بهترین و پایدارترین روش برای معرفی وب سایت، خدمات محصولات سئو است.

به شما توصیه می کنم دوره صفر تا صد طراحی سایت و سئو را با 25 درصد تخفیف شرکت نمایید. بهزاد ازند رتبه یک تدریس خصوصی سئو در ایران را دارا بوده و نمونه‌کارهای بین‌المللی مطرحی در حوزه سئو و طراحی سایت دارد.

چرا طراحی سایت

شروع کار - سایت چیست - نیازمندی های طراحی سایت - راهنمای خرید و نام دامنه به صورت اصولی - هاست - سرور و...

زبان های html و css

زبان های html و css زبان های پایه ای طراحی سایت هستند. هر شخص حرفه ای باید آنها را یاد بگرید.

Bootstrap 4

بوت استرپ 4 محبوب ترین و حرفه ای ترین فریمورکی است که برای سرعت بخشیدن به طراحی سایت از آن استفاده می شود.

رعایت اصول UX

با رعایت اصئول تجربه کاربری در طراحی سایت وب سایتی عامه پسد خلق کنید.

آموزش طراحی سایت ریسپانسیو

با رعایت اصئول تجربه کاربری در طراحی سایت وب سایتی عامه پسد خلق کنید.

وردپرس

معرفی و آموزش وردپرس به صورته کامل. یعنی هیچی از وردپرس نمونه که ندونی

تبدیل html به وردپرس

تبدیل قالب html به وردپرس به شما اجازه می ده قالب های اختصاصی و با ارزش تری طراحی کنید

سئو وردپرس

به جای به جای شرکت در چند کلاس و دوره تنها در یک دوره شرکت کنید و با نیاز های طراحی سایت از ابتدا تا پایان آشنا شوید.

تمام نیازهای شما برای ورود به حوزه طراحی سایت و کسب درآمد از طریق آن به شما آموزش داده خواهد شد.
بله یکی از جلسات 2 ساعته تدریس خصوص طراحی سایت هانتمختص سئوی وردپرس می باشد.
در 40 ساعت شما را با زبان های html و css و فریمورک bootstrap و سیستم مدیریت محتوای وردپرس از ابتدا تا پایان آن آشنا خواهم کرد.
طراحی سایت بدون کدنویسی در 15 ساعت به شما آموزش داده می شود.
هزینه هر ساعت آموزش طراحی سایت 100 هزار تومان می باشد.
بهزاد ازند طراح و مدیر وب سایت هانت.